New Year's Eve by Hopkins. Viața-i scurtă. N-am timp de regrete.
- Dec 31, 2022
- 1 min read
Updated: Jul 16, 2023
De la nea' Hopkins, de ziua lui. Și ziua mea, și a cui mai e născut la frontiera dintre ani....
N-am timp de regrete. Viața-i scurtă. Mergem înainte. Mă accept pentru ce sunt. Nu pentru ce cred că ar trebui să fiu. Sunt un old sinner. Am făcut lucruri rele, dar am făcut și lucuri bune. Dar asta-i viața si mergem mai departe.
Tot interviul, pe Larry King Now - pe http://goo.gl/bB3Y9m
images : internet / Instagram / Larry King Now



































































Comments